Webinar Geïntegreerde Multidisciplinaire Zorg in het UZ/AZ: updates en ontwikkelingen

Sectie Consultatie-Liaisonpsychiatrie VVP

Deze webinar biedt een  overzicht van de recente ontwikkelingen in het domein van de consultatie-liaisonpsychiatrie en de psychosomatische geneeskunde.

De focus zal vanuit verschillende perspectieven en invalshoeken gelegd worden op geïntegreerde geestelijke gezondheidszorg in het algemeen en universitair ziekenhuis, met ook aandacht voor de diagnostische en therapeutische implicaties van de psychiatrische en somatische comorbiditeit en de interacties tussen beide.

 

Prof. dr. Filip Van Den Eede is werkzaam als consultatie- en liaisonpsychiater en medisch coördinator in de dienst Medische psychologie en psychiatrie van het UZA; hij is tevens als hoogleraar verbonden aan het Collaborative Antwerp Psychiatric Research Institute (CAPRI), FGGW UA.

Accreditering Psychiatrie wordt aangevraagd

Tarieven:
35€ VVP-lid
0€ ASO VVP-lid
70€ (arts specialiste – geen lid vvp)
55€ anderen (vpk, psychologen….niet artsen)

Iedereen van harte welkom!

Dr. Peter Niemegeers
Wetenschappelijke secretaris

VVP activiteit

Online

Informatie

16 september, 2025 - 20u

VVP

Plaats

Spreker(s)

Prof. dr. Filip Van Den Eede

Moderator

Dr. Peter Niemegeers

Inlichtingen

info@vvponline.be

Erkenningsnummer activiteit

25015823

Rubriek

1

Accrediteringspunten

2

Wenst u zich in te schrijven?

Inschrijven